ŠPERKY Z PRÍRODNÉHO KAMEŇAVo všetkom, čo robím, ako sa obliekam a líčim sa držím pravidla "v jednoduchosti je krása". Veľa krát sa mi až rozum zastavuje, keď na ulici alebo v meste vidím baby vyzerajúce ako nepodarený gýčový vianočný stromček, ovešané od hlavy po päty doplnkami, len aby bolo vidieť, že na to majú.

Kedže v mojom šatníku nemám moc farebného oblečenia, prevahu majú skôr tmavé alebo neutrálne farby, väčšinou k outfitu ladím práve doplnky a to také, ktoré ozvláštnia a dodajú outfitu akýsi život. Za seba musím povedať, že náramky som doteraz vôbec nenosila, radšej som si dala nejaké zlaté hodinky a problém nudného outfitu bol vyriešený. Presne si pamätám kedy som začala nosiť náramky (alebo skôr náramok) a to vtedy, keď mi jeden krásny daroval priateľ. Naozaj sa mi strašne páčil, pretože bol rozkošne farebne zladený a hlavne išlo o handmade výrobok čo si vážim ešte viac. Ten náramok rovnako ako tieto vyrába jedna šikovná baba, ktorá nevyrába iba náramky ale aj iné šperky z prírodného kameňa, ktoré si môžeš zakúpiť na tomto instagrame.


V balíčku sa nachádzali tri náramky na gumičke, takže predpokladám, že náramky sa prispôsobia ruke alebo sa dohodnete na veľkosti (preistotu). Kedže v poslednej dobe sa mi strášne páči ružová farba v hociakom odtieni (rosegold!), najviac sa mi páči tento s ružovými a zlatými kameňmi. Je jednoduchý a úžasne farebne zladený.
Ďalší náramok je veľmi podobný tomu predošlému, rozdiel je len vo farbách. Tento krát sa tam taktiež nachádzajú ružové koráliky, ale nie moc výrazne. Dominuje tu krásna červená farba, myslím, že tento budem nosiť k zlatobielym hodinkám a bude to vyzerať krásne.
Posledný náramok, tentokrát úplne rozličný. Je totiž z malinkých modrých korálikov a iným ho robí práve strapec. Tento si myslám, že nevyužijem, pretože modrú farbu nemusím, takže asi poputuje k sestre.

instagram, kde si môžeš kúpiť náramky a iné šperky: @handmade.kassa
facebook, kde si môžeš kúpiť náramky a iné šperky: Handmade by Kassa2 komentáre

  1. V nosení doplnkov som na tom podobne, teda lepšie povedané horšie.. Na ruke znesiem iba hodinky :D Náramky sú každopádne moc pekné, najmä ten prvý so zlatými kameňmi :)
    Klaudy´s enjoyment

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Také na ruce nosím jen hodinky, náramky výjimečně. Ale tyhle jsou krásné, často ty ručně dělané vidím v různých stáncích a jeden mám i doma od kamarádky :)

    http://ladylenna.blogspot.cz

    OdpovedaťOdstrániť

© V I C T O R I A
Maira Gall